Álláshirdetések

Építészmérnök Projektmenedzser

Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
(BFVK Zrt./munkáltató)

ÉPÍTÉSZMÉRNÖK PROJEKTMENEDZSER
munkakörbe
munkatársat keres

Főbb feladatok:

A munkáltató vagyongazdálkodásában álló ingatlanok (lakóépületek, irodaépületek, raktárak) építészmérnöki, magasépítési szakterületi felújítási, karbantartási-javítási munkáinak koordinálása, az alábbi feladatok ellátásával:

  • Az ingatlanok felmérési munkáinak elvégzése, műszaki leírások, költségvetések készítése;
  • Az ingatlanok építészeti/magasépítési szempontú műszaki állapotának felmérése, és a tulajdonosi érdekek szem előtt tartásával az indokolt felújítási, karbantartási ­javítási feladatok meghatározása;
  • A Társaság munkaszervezeteinek mérnöki támogatása;
  • Szakági előkészítők/tervezők munkájának irányítása;
  • Tervek műszaki felülvizsgálata, alvállalkozói ajánlatok kiértékelése;
  • Ajánlatkérői oldalon részvétel a beszerzési eljárásokban;
  • Költségvetés és ütemterv készítése;
  • Engedélyezési eljárások lebonyolítása;
  • A felújítási, karbantartási-javítási munkák, műszaki felügyelete, támogatása;
  • Záró dokumentációk, elszámolások készítése;
  • Üzleti terv, és beszámoló készítésében történő közreműködés.

 Pályázati feltételek:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (építész-, vagy építőmérnök);
  • Építész műszaki ellenőri jogosultság;
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office, MS Project);
  • Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet;
  • Erkölcsi fedhetetlenséget tanúsító erkölcsi bizonyítvány bemutatása;
  • Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása, vagyonnyilatkozat tétel és egyéb munkáltatói előírás szerinti nyilatkozattételi kötelezettség teljesítése;
  • Előzetes foglalkozás-egészségügyi a munkakörre szóló alkalmassági vizsgálat;
  • Elhivatottság/motiváltság;
  • Kitartás/koncentrálóképesség;
  • Jó kommunikációs készség/határozott fellépés, felelősségtudat.

 A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • A pályázó szakmai életútját bemutató fényképes önéletrajz.
  • Motivációs levél maximum egy A/4-es oldal terjedelemben, havi bruttó forint bérigény megjelölésével.
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagban foglalt adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.

Előnyt jelent:

  •  Kivitelezői gyakorlat;
  •  Építőipari költségvetések készítésében szerzett jártasság.

 Amit kínálunk:

  • Munka törvénykönyve szerinti teljes munkaidős foglalkoztatás.
  • Közös megegyezés szerinti jövedelem;
  • Kulturált munkakörülmények;
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

 Munkavégzés helye:

 Budapest

  • A fent jelölt a pályázat részeként benyújtandó iratokat és igazolásokat a gilicze.bernadett@bfvk.hu e-mail címre várjuk 2018. december 07-ig.
  • A BFVK Zrt. a pályázó jelentkezése során megadott személyes adatait a természetes személyeknek a személyes adatok kezelése tekintetében történő védelméről és az ilyen adatok szabad áramlásáról, valamint a 95/46/EK rendelet hatályon kívül helyezéséről szóló az Európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679 rendelete (GDPR) és a kapcsolódó hazai jogszabályok, így elsősorban az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény rendelkezései alapján kezeli.
  • A pályázó személyes adatai kezelésének jogalapja a jelentkező hozzájárulása, amelyet a pályázat részeként megjelölt dokumentumok benyújtásával és kifejezett nyilatkozatával ad meg.
  • BFVK Zrt. karrieroldalának Adatkezelési tájékoztatója innen tölthető le. [link]