Álláshirdetések

Pénzügyi és számviteli területre munkatárs

Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zrt.

pénzügyi és számviteli területre

 munkatársat keres,

mely pozícióra pályakezdő és megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várja.

Főbb feladatok:

  • Operatív pénzügyi és számviteli feladatok;
  • Folyószámla és főkönyvi számlák rendezése;
  • Könyvelés ellenőrzése;
  • Követeléskezelés;
  • Kimenő számlák készítése, könyvelése, ellenőrzése;
  • Részvétel a heti, havi vezetői jelentések elkészítésében;
  • Egyéb könyvelési, pénzügyi feladatban való részvétel.

Amit várunk jelentkezőinktől:

  • Középfokú iskolai végzettség és mérlegképes könyvelői végzettség;
  • Haladó szintű szoftverkezelési ismeretek (MS Word, Excel és Outlook ismeretek);
  • Követeléskezelésben szerzett gyakorlat;
  • Rugalmasság, nyitottság az új feladatokra;
  • Csapatban gondolkodás képessége;
  • Cselekvőképesség, erkölcsi feddhetetlenséget tanúsító erkölcsi bizonyítvány bemutatása;
  • Előzetes foglalkozás-egészségügyi a munkakörre szóló alkalmassági vizsgálat;
  • Munkáltatói előírás szerinti nyilatkozattételi kötelezettség teljesítése.

Előny:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Bármely önkormányzatnál, vagy nagyvállalatnál szerzett pénzügyi, vagy számviteli tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Közös megegyezés szerinti jövedelem;
  • Cafeteria juttatás;
  • Céges mobiltelefon használat a belső előírásoknak megfelelően;
  • Változatos, szakmai fejlődési lehetőséget kínáló munkakörnyezet;
  • Munka törvénykönyve szerinti, teljes munkaidős foglalkoztatás;
  • Betanítási időszakban mentori segítség;
  • Szakmai képzéseken való részvétel, folyamatos szakmai támogatás;

 A pályázat részeként benyújtandó iratok:

  • A pályázó szakmai életútját, iskolai végzettségét és egyéb képzettségét, képesítését bemutató fényképes önéletrajz;
  • Motivációs levél havi bruttó bérigény megjelölésével;
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagban foglalt adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.

A munkavégzés helye:

  • Budapest/Magyarország

 Jelentkezési lehetőség:

  •  A fent jelölt a pályázat részeként benyújtandó iratokat és igazolásokat az karrier@bfvk.hu e-mail címre várjuk.
  • A BFVK Zrt. a pályázó jelentkezése során megadott személyes adatait a természetes személyeknek a személyes adatok kezelése tekintetében történő védelméről és az ilyen adatok szabad áramlásáról, valamint a 95/46/EK rendelet hatályon kívül helyezéséről szóló az Európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679 rendelete (GDPR) és a kapcsolódó hazai jogszabályok, így elsősorban az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény rendelkezései alapján kezeli. A pályázó személyes adatai kezelésének jogalapja a jelentkező hozzájárulása, melyet a pályázat részeként megjelölt dokumentumok benyújtásával és kifejezett nyilatkozatával ad meg.
  • A pályázó személyes adatai kezelésének jogalapja a jelentkező hozzájárulása, amelyet a pályázat részeként megjelölt dokumentumok benyújtásával és kifejezett nyilatkozatával ad meg.
  • A BFVK Zrt. karrieroldalának Adatkezelési tájékoztatója innen tölthető le. [link]